Agrovizijoje turinį kuria dalyviai

Nuo pat pirmosios „Agrovizijos“ laikų organizatoriai siekia pristatyti visa, kas nauja ir pažangu žemės ūkyje, todėl parodoje pristatomos augalų apsaugos, veislių, trąšų, mokslinių tyrimų bei technikos naujovės. Jos rodomos gyvai, kad lankytojai patys savo akimis galėtų pamatyti ir įvertinti taikytų technologijų rezultatus, palyginti juos tarpusavyje.

„Agrovizijos“ parodos dalyviams siekiame sudaryti geriausias sąlygas kuo efektyviau pristatyti savo atstovaujamus augalų apsaugos produktus, veisles, trąšas ir techniką, įsiklausome į jų pastabas ir pageidavimus tobulinant bandyminių laukelių, ekspozicijų bei arenų demonstracijai įrengimą.

Kviečiame visas įmones, Lietuvos ir užsienio įmonių atstovus, turinčius naujų produktų, naujos technikos, inovatyvių žemės ūkio mokslo ir verslo sprendimų, ir norinčius juos pristatyti Lietuvos bei kaimyninių šalių žemdirbiams, prisijungti prie mūsų ir tapti parodos „Agrovizija“ dalyviais.

REGISTRACIJA DALYVAUTI PARODOJE

Norint gauti pasiūlymą dėl dalyvavimo ir eksponavimo sąlygų kviečiame užpildyti elektroninę dalyvio registracijos formą.