"Agrovizija 2015" akimirkos

Informacija dalyviams

Nuo pat pirmosios "Agrovizijos" laikų organizatoriai siekia pristatyti visa, kas nauja ir pažangu žemės ūkyje, todėl parodoje pristatomos augalų apsaugos, veislių, trąšų, mokslinių tyrimų bei technikos naujovės. Jos rodomos gyvai, kad lankytojai patys savo akimis galėtų pamatyti ir įvertinti taikytų technologijų rezultatus, palyginti juos tarpusavyje.

„Agrovizijos" parodos dalyviams siekiame sudaryti geriausias sąlygas kuo efektyviau pristatyti savo atstovaujamus augalų apsaugos produktus, veisles, trąšas ir techniką, įsiklausome į jų pastabas ir pageidavimus tobulinant bandyminių laukelių, ekspozicijų bei arenų demonstracijai įrengimą.

Kviečiame visas įmones, Lietuvos ir užsienio firmų atstovus, turinčius naujų produktų, naujos technikos, inovatyvių žemės ūkio mokslo ir verslo sprendimų, ir norinčius juos pristatyti Lietuvos bei kaimyninių šalių žemdirbiams, prisijungti prie mūsų ir tapti garbingais parodos „Agrovizija" dalyviais.

REGISTRACIJA DALYVAUTI PARODOJE
 
Norint gauti informaciją dėl dalyvavimo ir eksponavimo sąlygų galima siųsti užklausą kontaktų skiltyje nurodytu el. paštu, nurodant kontaktinę informaciją, galimus eksponatus ir norimą užsakyti plotą.
 

Informacija taip pat teikiama:
bendra informacija - info@augaluapsauga.lt plotų rezervacija, sutartys - irena.deveikyte@lzi.lt

  PARODOS VIETA